T-SHIRT Pielgrzymkowy

Po raz drugi mieliśmy okazję zająć się T-Shirtami dla Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę Diecezji Radomskiej. Lubimy projektować T-Shirty :-)

 

 

 

 

 

 

 

 

PŁYTA Prosto z mostu

Zostaliśmy poproszeni o grafikę oraz produkcję płyty Prosto z mostu: Płyta z Miłości.
Niezwykłe historie, przemieniane serca, dobra muzyka. Radość pracy!

Polecamy – zapoznajcie się z tym zespołem: strona PZM na fb

 

 

 

 

 

 

 

 

WIZYTÓWKI I PAPIER FIRMOWY dla TJCII

Mieliśmy wielką radość przygotować bilety wizytowe oraz papier firmowy dla inicjatywy TJCII Polska. To wspaniale móc pracować dla spraw, które są bliskie naszemu sercu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KSIĄŻKA 24 godziny dla Pana

Kolejna edycja publikacji związanej z inicjatywą „24 godziny dla Pana”. Praca przy tej książce była wielką przyjemnością. Nowoczesny design wspaniale koresponduje z tematyką. Jesteśmy usatysfakcjonowani, nasz Klient również :-) Tu możesz zobaczyć fragment książki: CZYTAJ

 

 

 

 

 

 

 

 

T-SHIRT 39. Piesza Pielgrzymka Diecezji Radomskiej

T-Shirt pielgrzymkowy z przesłaniem – to jest to!
Pielgrzymi ze Starachowic szli na Jasną Górę w pełnej gotowości do świadczenia o Jezusie Zbawicielu. Szli i głosili.
Konkretny przekaz w bardzo naturalnej i lekkiej formie. Cieszymy się, że nasza propozycja zyskała akceptację Klienta.

WIZ_

 

 

 

 

 

PLAKAT Seminarium Odnowy Wiary

Z wielką radością podjęliśmy prace nad plakatem informującym o planowanym w Bochni Seminarium Odnowy Wiary, które prowadzić będzie Witek Wilk. Cieszymy się z wydarzenia i ze współpracy z Domowym Kościołem z parafii św. Pawła Apostoła :-)

SOW

 

 

 

 

 

 

 

 

BILECIKI Solne Uwielbienie

Czas biegnie bardzo szybko, dawno za nami wydarzenia, w których mieliśmy jakiś współudział. Ale do jednego z nich chcemy wrócić pamięcią i zaprezentować małą formę graficzną towarzyszącą koncertowi „SOLNE UWIELBIENIE”, który odbył się w Wieliczce w Boże Ciało. Bileciki ze Słowem Bożym rozdawane były podczas koncertu uczestnikom spotkania i niosły przekaz, jaki towarzyszył wydarzeniu.

LASKA_01LASKA_02

 

 

 

 

 

 

KSIĄŻKA Owocna posługa wśród młodzieży

Na tym kończy się nasz etap pracy – skład i łamanie, przygotowanie do druku i troska o transport. Oddajemy kolejną pozycję naszego Klienta w jego ręce i liczymy na entuzjastyczne zainteresowanie czytelników, bo książka jest tego warta.
A więcej na jej temat możecie doczytać na stronie owocna.org

OWOCNA

 

PLAKAT – czuwanie przez zesłaniem Ducha Świętego

Bardzo się cieszymy, że mieliśmy okazję przygotować plakat zapraszający na czuwanie przed zesłaniem Ducha Świętego – tym bardziej, że czuwanie to będzie w bliskiej naszym sercom Bochni!

CZUWANIE_2017_02

 

T-SHIRT dla PKWP

Mamy zaszczyt po raz kolejny wykonywać dodruk T-Shirtów dla Pomocy Kościołowi w Potrzebie, mając tym samym udział w budowaniu świadomości i szerzeniu apelu o modlitwę za prześladowanych chrześcijan poprzez medium, jakim jest ubranie.

T-Shirty można nabyć na stronie sklepu internetowego PKWP: TUTAJ

Nazarejczyk_przod_meski Untitled-3