Idea ThinkGod

W wyniku nawrócenia, które całkowicie zmienia tor życia, jak i nawracania codziennego, które jest nieustanną korektą tego toru, wszystko w życiu się zmienia, przewartościowuje. Bóg wlał w nasze serca pragnienie, aby wszystko w naszym życiu, także i praca zawodowa, przyczyniało się ku większej Jego chwale. W wyniku tego pragnienia i Bożego błogosławieństwa w naszej istniejącej od ponad 20 lat agencji reklamowej Po Godzinach pojawiła się nowa gałąź działalności obejmująca projektowanie i tworzenie materiałów poligraficznych związanych z tematyką chrześcijańską, której klientami są osoby zdeklarowane w wierze i zaangażowane w dzieła ewangelizacyjne, księża, zakonnicy, wspólnoty, wydawnictwa promujące wartości ewangeliczne. Powoli ta gałąź rosła, rozwijała się i wypuszczała kolejne listki, aż powstała nowa marka ThinkGod, której celem i zadaniem jest zapewnienie wysokiej klasy projektów i najwyższej jakości materiałów tworzonych dla celów ewangelizacyjnych. Wszak wszystko co tworzymy – tworzymy w istocie dla naszego Króla. Niechże więc jakość, którą staramy się zapewnić będzie godna Królewskiego przesłania.

Mottem, które nam przyświeca jest fragment Księgi Izajasza Myśli moje nie są myślami waszymi ani wasze drogi moimi drogami. Bo jak niebiosa górują nad ziemią, tak drogi moje nad waszymi drogami (Iz 55,8-9). Wiemy, że to nasze ludzkie rozumowanie i nasze ludzkie pragnienia są tak bardzo biedne i krótkowzroczne w obliczu wszechogarniającej Myśli Bożej, dlatego w nazwie ThinkGod (myśleć Bogiem) chcemy wyrazić nasze pragnienie oddania Panu Bogu wszystkich naszych myśli – niech On je kształtuje, lepi i kieruje nimi. Całą naszą działalność pragniemy podporządkować Jego Świętej Woli. Amen

O nas

b76a7e349b9042f3ae815ae280106d32 Zapał i spontaniczność nastolatka z dojrzałą, twardo stąpającą po ziemi oceną rzeczywistości w jednym! Wielkie przestrzenie do działania :-)

20140101_123219Wie, że nic nie wie, ale i tak się czasami upiera! Twardy orzech, ale najlepsze projekty rodzą się w bólu ;-)

 

kontakt: anna@thinkgod.pl

w

Opinie o ThinkGod

Podjęcie współpracy z Agencją Reklamową Po Godzinach było jedną z lepszych decyzji w naszej firmie, która zaowocowała nową jakością. Już po pierwszym projekcie mogliśmy się przekonać, że logotyp ThinkGod na produkcie oznacza standard zauważany i doceniany przez klientów. Współpraca z Panem Jerzym Ordutowskim i jego doświadczonym zespołem to praca z pasjonatami. Jako przedsiębiorca wymagam kreatywności, terminowości, a otrzymuje ponadto cenny głos doradczy i sympatyczną atmosferę pracy. Mam nadzieję, że będziemy mogli sfinalizować razem jeszcze wiele projektów. Jestem wdzięczny za pomoc w kreowaniu wizerunku naszej marki, która obecnie kojarzy się z ponadstandardową jakością.

Piotr Sowa

Dyrektor Wydawnictwa Przystanek Jezus

Prezes Fundacji Cogito Ergo Credo
Właściciel INVEST-DIRECT


Usługi zawsze na czas wykonane. To, co pomaga we współpracy to stały kontakt z ThinkGod oraz sugestie i rady, które otrzymujemy w trakcie realizacji projektów. Jak opisać to kilkuletnie doświadczenie współpracy w kilku słowach? Oto i one: kreatywność, dyskrecja, solidność, a więc profesjonalizm.

o. Robert Więcek SJ

Dyrektor Centrum Kształcenia i Dialogu THEOTOKOS


ThinkGod powstało najpierw w zamyśle Boga, na który odpowiedzieli Ania i Jurek. Byłem wtedy razem z nimi w „duchowym szpitalu” – Sanktuarium Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Krakowie-Podgórzu, w dniu narodzin. Było to w sierpniu 2012. Właśnie wtedy, w czasie Kursu Paweł światło dzienne ujrzała ta marka. Marka to tylko znak graficzny, za którym stoją ludzie, a za nimi Bóg. Na podstawie dotychczasowej współpracy mogę stwierdzić, że ThinkGod to poszukiwania przekazu Dobrej Nowiny przy pomocy reklamy. Potrzeba dzisiaj takich dróg: profesjonalnych i na dobrym poziomie warsztatowym oraz duchowym, aby orędzie Jezusa mogło dotrzeć do jak najszerszego grona ludzi.

o. Paweł Drobot CSsR

Dyrektor Centrum Apostolstwa i Duchowości Redemptorystów
oraz Domu Rekolekcyjnego Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Krakowie