Witaj! Strona aktualnie jest w przebudowie. Zapraszamy niebawem.

Jesteśmy zespołem kreatywnych ludzi, którym w pracy przyświeca nadrzędny cel:
 aby chwalić Boga grafiką i obrazem.

Od wielu lat prowadzimy studio graficzne. Naszemu Klientowi oferujemy pełen zakres usług – począwszy od myśli koncepcyjnej przez projekt graficzny, doradztwo w zakresie formy i materiału, aż po realizację produkcyjną. Prowadzimy także własną działalność wydawniczą. Strona aktualnie jest w przebudowie. Niebawem pojawi się tu nasza pełna oferta. Zapraszamy wkrótce.

Z

kompleksowo

Naszych Klientów chcemy obsłużyć kompleksowo, dlatego nawet dla najbardziej nietypowych zleceń oferujemy usługę od projektu, aż po wysokiej jakości produkt końcowy.
Z

indywidualnie

Do każdego zlecenia podchodzimy bardzo indywidualnie, uwzględniając wszystkie potrzeby Klienta, dlatego ukazujemy możliwe rozwiązania i doradzamy najlepsze z nich.
Z

z zaangażowaniem

Pracujemy z wielkim zaangażowaniem, mocno wczuwamy się w temat i charakter zlecenia, by perfekcyjnie realizować wizję i oczekiwania Klienta.

od naszych klientów

Usługi zawsze na czas wykonane. To, co pomaga we współpracy to stały kontakt z ThinkGod oraz sugestie i rady, które otrzymujemy w trakcie realizacji projektów. Kreatywność, dyskrecja, solidność, a więc profesjonalizm.

o. Robert Więcek SJ

Dyrektor, Centrum Kształcenia i Dialogu THEOTOKOS

Już po pierwszym projekcie mogliśmy się przekonać, że logotyp ThinkGod na produkcie oznacza standard zauważany i doceniany przez klientów.

Piotr Sowa

Właściciel, Ignatus ASC

ThinkGod to poszukiwania przekazu Dobrej Nowiny przy pomocy reklamy. Potrzeba dzisiaj takich dróg: profesjonalnych i na dobrym poziomie warsztatowym oraz duchowym, aby orędzie Jezusa mogło dotrzeć do jak najszerszego grona ludzi.

o. Paweł Drobot CSsR

Dyrektor, Dyrektor Centrum Apostolstwa i Duchowości Redemptorystów