Elementy wydawnicze wypełniają rzeczywistość naszej codzienności. Materiały o ładnej kolorystyce, eleganckim projekcie i pięknym wykonaniu przyciągają uwagę i budzą pozytywne nastawienie do treści, które zawierają. Warto zetem zadbać o wysoki standard realizacji.

01

Książki

Piękne wydanie stanowi oprawę dla ważnych treści – bez względu na to, czy mówimy o poważnej pozycji wydawniczej, dokumencie kościelnym, tomiku wierszy czy też kieszonkowej wersji rozważań Drogi Krzyżowej.

Na zdjęciu książka Kształt, Wydawnictwo Przystanek Jezus

02

Płyty

To rewelacyjny nośnik nie tylko dla muzyki, ale także dla zapisu konferencji, nauczań, wykładów czy po prostu dokumentacji fotograficznej wydarzenia.

Na zdjęciu płyta zespołu Prosto z mostu

03

Biuletyny, gazetki, czasopisma

Gazetki parafialne czy newslettery wydane w ładnej szacie graficznej pozwalają na przekaz informacji i utrzymanie kontaktu z tymi odbiorcami, dla których Internet nie jest środowiskiem naturalnym.

Na zdjęciu Biuletyn TJCII Polska

04

Kartki i obrazki

Kartki świąteczne, okolicznościowe, tematyczne czy też obrazki z wizerunkiem patrona i modlitwą opatrzone indywidualnym projektem i logotypem wspólnoty nabierają osobistego wymiaru.

Na zdjęciu Modlitwa pięciu palców, Towarzystwo Jezusowe

05

Kalendarze

Kalendarze parafialne czy wspólnotowe to ciesząca się wielką popularnością forma wydawnicza. Pozwalają nie tylko na indywidualną oprawę graficzną, ale także na zaznaczenie ważnych dat i zamieszczenie istotnych informacji.

Na zdjęciu kalendarz dla Projekt Puls

A może potrzebujesz czegoś innego?
Ponad ćwierć wieku w branży zaowocowało doświadczeniem, które pozwala nam realizować nawet najbardziej niecodzienne zamówienia. Zadzwoń lub napisz i przedstaw nam swoją wizję. My zajmiemy się resztą.